Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

Aparatın strukturu

 

Soyadı, adı, atasının adı

Vəzifəsi

İş telefonu

Rəhbərlik

Məstanov Telman Qənimət oğlu

Başçının birinci müavini

22-52-2-07

Vakant Başçının müavini -Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırıl-ması şöbəsinin müdiri 22-52-3-06

Məmmədova Yeganə Kərəm qızı

Başçının müavini-İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsinin müdiri

22-52-5-13

Vakant

Başçının köməkçisi

22-52-0-38

Abbasova Yeganə İzzət qızı

Sektor müdiri - baş mühasib

22-51-7-31

Mirzəyeva Sona Bəhlul qızı

Böyük məsləhətçi-Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın məsul katibi

 

Sadıqova Səcidə Alişan qızı

Aparıcı məsləhətçi - Yetkinlik yaşına çatmayanların    işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrəkomissiyasının    uşaqlarla iş üzrə məsləhətçi - psixoloqu

 

İsayeva Lamiyə Elixan qızı

Baş mütəxəssis

 

İnformasiya təminatı və təhlil sektoru

Hacızadə Tural Kamal oğlu

Sektor müdiri

 

Allahverdiyev Kənan Rüstəm oğlu

Aparıcı məsləhətçi

22-52-1-05

Ərazi idarəetmə və yerli özünüidarəetmə orqanları ilə iş şöbəsi

Quliyev İlqar Saday oğlu

Şöbə müdiri

22-52-3-30 

Əliyev Nicat Fazil oğlu

Baş məsləhətçi

 

Abbasov Məhəmməd Saleh oğlu

Baş məsləhətçi

 

Bayramov Eşqin Mənaf oğlu

Böyük məsləhətçi

 

Hüquq şöbəsi

Quliyev Azər Həmzə oğlu

Şöbə müdiri

22-52-6-36

Pəsiyev Rübail Həsən oğlu

Məsləhətçi

 

İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsi

Əliyev Ramiz Əli oğlu

Şöbə müdirinin müavini-Dini qurumlarla işin təşkilatçısı

22-51-8-53

Abdullayev Elçin Yaqub oğlu

Baş məsləhətçi

 

 Xıdırlı Fatma Mətləb qızı

Baş məsləhətçi

 

İbişov Vidadi Behbud oğlu

Baş məsləhətçi

 

Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsi

Süleymanov Elman Firudin oğlu

Şöbə müdirinin müavini

22-51-1-07

Paşayev Yavər Çərkəz oğlu

Baş məsləhətçi

 

Balaxanov Nicat Vasif oğlu

Baş məsləhətçi

 

Əliyev Cabir Nadir oğlu

Baş məsləhətçi

 

Hüseynov Nadir Vidadi oğlu

Aparıcı məsləhətçi

 

Memarlıq və tikinti şöbəsi

Vakant

Şöbə müdiri-baş memar

 

Abbasov Rauf Bayram oğlu

Böyük məsləhətçi (Mühəndis)

 

Abdullayev Nicat Nadir oğlu Aparıcı məsləhətçi (mühəndis)  

Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsi

Vakant

Şöbə müdiri

22-52-9-17

Həşimli Aypara Elçin qızı

Məsləhətçi (kadrlar üzrə işin aparıcısı)

 

Əbilov Rəşid İbiş oğlu

Məsləhətçi

22-52-9-17

Məmmədzadə Elvin Nəsimi oğlu Məsləhətçi  

 

Vətən müharibəsi iştirakçıları və şəhid ailələri ilə işin təşkili şöbəsi

Əliyev Heybət Hümbətalı oğlu Şöbə müdiri  
Rüstəmov Kənan Habil oğlu Böyük məsləhətçi  

Xidmət heyəti

Həsənov Həsən İnqilab oğlu

Baş mütəxəssis- komendant

 

Məmmədov Xəqani Şiraslan oğlu

Baş mütəxəssis- sürücü

 

Aslanov Elnur Elmidar oğlu

Baş mütəxəssis- sürücü

 

Süleymanov Hüseynəli Əsgər oğlu

Baş mütəxəssis- sürücü

 

Məmmədov Yaqub Kərəm oğlu  Baş mütəxəssis- sürücü  

Süleymanova Aidə Dərgah qızı

Xadimə 

 

Dərgahova Kəmalə Bəhmən qızı

Xadimə 

 

 

 

Keçidlər